مدل پارکت لمینت در طرح و رنگ های بسیار شیک و جدید

آنچه که در این میان مهم است این است که شما با خرید لمینت از کیفیتی مشابه پارکت استفاده کرده بدون این که محدودیتی در شست و شو آن داشته باشید و همچنین هزینه ی کمتری نیز میپردازید استفاده از لمینت در تمامی مکان ها حائز اهمیت است اما با توجه به تجربه چند ساله شرکت اذران دکور این مدل کفپوش ها بیشتر در منازل مسکونی و نیز محیط های کاری و چه بسا در فروشگاه ها و مراکز خرید استفاده قرار میگیرد. این محصول همچنین شامل مواد آلی شیمیایی فراری می باشد که می تواند به راحتی منجر به تجزیه و از بین رفتن محیط زیست شود. به عنوان مثال اگر کف اتاقی سنگ فرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود و بنابه دلایلی بخواهیم پس از مدتی لمینت ها را جمع کنیم، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می توانیم این کار را انجام دهیم.

و کفپوش PVC در سال 99 میشن؟

به عنوان مثال اگر کف اتاقی سنگفرش باشد و روی آن لمینت اجرا شود، اگر بنا به دلایلی بخواهیم پس از مدتی لمینت ها را جمع کنیم، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح سنگ زیرین وارد شود، می توانیم این کار را انجام دهیم. 3- پارکت لمینت ها به علت فومی که قبل از نصب در زیر آنها پهن می شود، پس از اجرای کامل، تا حد زیادی از انتقال صدا به طبقه زیرین جلوگیری می کنند. آیا می توان آنها را مجددا نصب کرد؟ 15) و رولی می باشند در حالی که پارکت لمینت ها فقط تایلی هستند. چه عواملی باعث تغییرات قیمت پارکت لمینت و کفپوش PVC در سال 99 میشن؟ کفپوش های فورمیکا نیز از محصولات تولید داخل می باشد که دارای کیفیت مناسبی هستند. 4- فوم زیر پارکت لمینت ها علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز می باشد. راه رفتن های مکرر، پهن کردن انواع فرش کوچک و بزرگ، قرار دادن مبل و سایر وسایل منزل همگی نیاز به استفاده از عنصری قدرتمند و مقاوم دارد که پارکت لمینت می تواند این مقاومت را به خوبی ایجاد نماید.

افزایش سطح کار، باعث بیشتر شدن وزن لمینت های دریکدیگر قفل می شود و همین وزن، یکی از عوامل نگهدارنده لمینت ها برروی کف بدون استفاده از چسب می باشد. تا زمانی که قصد تغییر دکوراسیون را نداشته باشید می توانید از راه رفتن روی موکت لذت ببرید بدون اینکه ذره ای از کیفیت آن کاسته شود. پارکت لمینت را می توان تا چند مرتبه جدا سازی و در محل دیگری نصب کرد و پس از جدا سازی کف به هیچ عنوان آسیب نمی بیند ، در صورتی که کفپوش PVC را نمی توان بعد از نصب از کف جداسازی کرد و در محل دیگری نصب کرد. در ابتدا این نوع کف سازی جهت مقابله با سرما بود که نقش عایق را ایجاد می کرد. ✅ پارکت لمینت ها به کف اتاق و یا آشپزخانه چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک (Click) گفته می شود و دور تا دور لمینت ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند و به اصطلاح روی فوم های صداگیر به صورت شناور نصب می شوند. نکته 4: علاوه بر موارد گفته شده در جدول بالا، برندهای دیگری نیز وجود دارد که با کمی جستجو میتونی پیداشون کنی.

به طور کلی چون از درختان متفاوتی برای تولید پارکت استفاده می شود پارکت ها نیز انواع مختلفی دارند که به جنس چوب درخت بستگی دارد. 1- پارکت لمینتها به کف چسبانده نمی شوند، بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته و دور تا دور لمیمینت ها وجود دارد، به صورت نر و ماده در یکدیگر قفل می شوند. نکته 3: همانطور که در جداول بالا میبینید، تفاوتهای قیمتی نسبتاً زیادی بین میانگین قیمت برندهای ایرانی و آلمانی وجود دارد. با این وجود بسیاری از مشتریان در هنگام خرید نمی دانند کدام نوع کفپوش برایشان مناسب تر است و تنها اکتفا به صحبت های دوستان و آشنایان می کنند . این امر باعث می شود انتخاب درستی نداشته باشند و بعد از مدتی پس از صرف هزینه ای نسبتا زیاد ممکن است پشیمان گردند و اقدام به تعویض کفپوش های خود کنند . در نتیجه، مشاوران ما معتقدن این موضوع اثر خودش رو بر قیمت نهایی پارکت و کفپوش در چند روز آینده بیشتر نشون میده، همانطور که باعث افزایش قیمتها در 10 روز گذشته شده!

About مهرداد قبیله

Check Also

ساختار پارکت از چیست؟

شرکت تولید کننده انواع پارکت های چوبی، لمنیت، تمام چوب و دیگر محصولات کف برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *