قیمت پارکت لمینت + نصب رایگان

در چنین شرایطی شما با یک فضای بی روح رو به رو می شوید. از این رو بسیاری از افراد و طراحان دکوراسیون داخلی به استفاده از این کفپوش ها علاقمند می باشند. افرادی که می دانند کفپوش لمینت چیست نکاتی را در نصب این نوع کفپش در نظر می گیرند. دور تا دور لمینت شیارهایی به نام کلیک طراحی شده که این شیارها در هم قفل میشوند و با تکیه به وزن سطحی خودشان روی زمین میخوابند. گفته می شود برند فلورپن رتبه ۵ جهان را در زمینه فروش پارکت لمینت در اختیار دارد. پارکت سختی بالایی نسبت لمینت دارد. اکنون زمان آن رسیده است که ما در مورد مشخصات فنی لمینت آرتا با شما خوبان صحبت کنیم. به نظر می رسد که آب گرم به تنهایی برای از بین بردن لکه های روغنی کافی نباشد. لمینیت های سولوود شرکت رویا طرح داخلی به دلیل افزایش ضریب انتقال حرارتی در صورت گرمایش از کف، به راحتی گرما را به بالا انتقال می دهند و دچار هیچ آسیبی نمی شوند. قبل از نصب کفپوش لمینت، یک لایه فوم زیر آن قرار میگیرد که تا حدود زیادی مانع انتقال صدا به واحدهای زیر میشود، بهعلاوه اینکه این فوم عایق گرما است.

پارکت لمینت آرتا

به دلیل وجود فوم های آندرلی که جدیدا وارد بازار شده اند پارکت لمینیت های سولوود مشکلات پارکت های قدیمی را ندارند و در اثر راه رفتن در محیط سر و صدایی ایجاد نمی گردد. کفپوشهای قدیمی را باید با چسب به کف اتاق یا خانه ثابت میکردیم، اما سیستم جدید باعث راحتی نصب شده و با درگیر کردن زبانههای تایلهایی که در کنار هم قرار دارند، پارکت کامل شده و سطح یکنواخت و زیبایی را ایجاد میکند. من قصد دارم یکی از اتاق های مستر سبک کلاسیک دورتا دور (حاشیه ها) را سرامیک 60در120با نوار اتصال طلایی کار کنم وبقیه قسمت ها لمینت می خواستم ببینم ابزار اتصالات انرا دارید بهترین لمینت مناسب برای این فضا چه لمینتی پیشنهاد میدهید مدل مکس دیبا دکو 6000شما دارید؟ به دلیل اینکه پارکت لمینیت به صورت شناور و روی فوم نصب می شود پس از نصب هیچ بویی در محیط وجود ندارد و شما به راحتی می توانید اسباب و لوازم محل را چیدمان نموده و از فضا استفاده فرمایید.

این کار را تا زمانی ادامه دهید که سطح محل خرابی با سطح کفپوش لمینت شما یکسان شده باشد. در صورتی که از کفپوش استفاده کنید فقط با تی و شوینده مخصوص می توانید محل مورد نظر را بشویید. یکی از مکان هایی که انسان ها علاقه زیادی به پوشش کف آن با کفپوش های پارکتی داشتند اما به علت ترس از عدم مقاومت پارکت ها در مقابل آب و رطوبت، از بکارگیری آن ها چشم پوشی کرده بودند، کف آشپزخانه ها بود. پارکت لمینت آرتا یکی از سرشناس ترین برند های ایرانیست که فعالیت خود را از سال ۱۳۵۹ آغاز کرده است و با حدود ۴۰ سال سابقه، نیاز های مشتریان خود را به خوبی می شناسد. همان طور که در ابتدای مقاله هم گفتیم در سال ۹۷ و با ممنوعیت واردات پارکت لمینت شرکت دکورچوب اقدام به تولید و پخش پارکت لمینتی با ویژگی های خاص و متمایز نمود که در ادامه به توضیح ویژگی های آن می پردازیم.

در ابتدای کار لازم است تا با سنباده خرده چوب ها را از بین ببرید و سپس رنگ مورد نظر خود را در داخل کیت قرار دارد در سطح مورد نظر اعمال کنید. شما حتما برای خرید این نوع رنگ بندی باید قرنیز آن را نیز تهیه کنید و استفاده کنید، معمولا برای استفاده کردن از قرنیز یک پرده تیره تر از خود لمینت استفاده میکنند. تفاوت پارکت و لمینت را هنگام خرید چگونه تشخیص بدهیم؟ در مرحله بعد مقدار خیلی کم به انداره خراش و یا سوراخ بوجود آمده در کفپوش لمینت شما با کاردک از روی مقوا رنگ بردارید و خیلی آرام و با دقت بر روی خراش و یا سوراخ قرار دهید و آن را کاملا صاف کنید. ۴. لایه زیرین یا لایه بالانس که برای ایجاد توازن و عدم قوس پذیری سطح لمینت ایجاد شده است. بعد از اتمام کار حدود 4 تا 5 ساعت به کفپوش وقت دهید تا کاملا مشاهده کنید که روش تعمیر لمینت به خوبی صورت گرفته است.

About مهرداد قبیله

Check Also

ساختار پارکت از چیست؟

شرکت تولید کننده انواع پارکت های چوبی، لمنیت، تمام چوب و دیگر محصولات کف برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *