خرید آنلاین پارکت لمینت ارزان

پارکت لمینتها مزیت دیگری که دارند این است که همانند سنگ و سرامیک نیاز به کارگر و مصالح و … یکی از دلایلی که باعث شد تا محبوبیت پارکت نسبته به سنگ بیشتر شود، بخاطر طرحهای زیبا و سبک های متنوع آن است. فوم موجب میشود تا نرمی خوشایندی در هنگام راه رفتن، زیر پا احساس شود، اگر زیر لمینت فوم پهن نشود صداهای بسیار بلندی در هنگام راه رفتن بر روی لمینت ها شنیده خواهد شد و همچنین از نظر فنی نیز کار به مشکل خواهد خورد، فوم در دو نوع معمولی و سایلنت در بازار موجود است که هم از نظر ظاهری و هم از نظر کیفیت تفاوتهایی با هم دارند (شکل 8) که در اینجا به چند تفاوت مهم اشاره میکنیم، فوم معمولی شفاف است یعنی نور را از خود عبور میدهد ولی فوم سایلنت نور را از خود عبور نمیدهد، فوم معمولی در هنگام لمس کردن با دست بسیار نرمتر از فوم سایلنت است و خاصیت ارتجاعی بیشتری نسبت به فوم سایلنت دارد، برای کفهای سیمانی و بتنی حتما بایستی از فوم سایلنت استفاده شود چرا که سنگریزههای روی سیمان باعث سرو صدا در زیر پا به هنگام راه رفتن نشوند، ولی برای سایر کفها از جمله سرامیک و سنگ، فوم معمولی قابل استفاده است و هیچگونه مشکلی را ایجاد نخواهد کرد، برای کف هایی که موکت هستند در صورتی که موکت از نوع کبریتی باشد یعنی پرز نداشته باشد یا به عبارتی نرم نباشد، میتوان لمینت را مستقیما بر روی موکت نصب کرد که در این حالت هزینه فوم از رقم فاکتور حذف میشود و همچنین اجرای لمینت بر روی موکت بسیار بهتر از اجرای آن بر روی فوم میباشد، البته با توجه به این نکته که برای اجرای لمینت بر روی موکت بایستی نصاب، موکت مورد نظر را رویت و نظر نهایی را اعلام کند که آیا نوع موکت مناسب اجرای لمینت بر روی آن است یا خیر؟ تمامی لایههای کاغذی مورد استفاده در تولید پارکت لمینت (Overlay، Balance و کاغذ دکور) از تولیدکنندههای خارجی خریداری و در داخل کارخانه، با آغشتهسازی به رزین،به حالت اشباع شده (حالتی که قابلیت چسبیدن به لایههای دیگر را تحت فشار و حرارت پیدا میکند) در میآیند.

پارکت لمینت آرتا

بنابراین با استفاده از روغن و وسایل دیگر می توان براحتی سطح لایه بیرونی این کفپوش را هر چند سال یکبار جلا داده و همانند روز اول، براق و زیبا کرد. یکی از اصول و نکات مهم نگهداری پارکت لمینت در واقع تمیز و براق نگه داشتن آن است. دقت کنید از سمت راست به چپ اندازه گرفته و برش دهید تا قسمت زبانه برای چفت شدن به لمینت کناری از دست نرود. البته پیش از آغاز کار باید توجه داشته باشید که کفپوش را تا حد امکان از هر گونه آلودگی و یا گرد و خاک با استفاده از وسایل و لوازمی مانند تی آغشته به آب ولرم و یا شوینده پارکت لمینت، به دقت تمیز کرده و آنرا آماده کنید. به خصوص در مناطقی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت که گرد و غبار در آنها زیاد است و یا مکان هایی که در آنها رفت و آمد زیاد است و به همین دلیل میزان سایش پارکت لمینت نسبتا زیاد است.

توضیح داده ایم، نظافت سطح رویه پارکت به حفظ و زیبایی آن کمک می کند و از طرف دیگر هر چند سال یکبار به دلیل گرد و خاک و غبار موجود در هوا و عوامل دیگر ممکن است به مرور رنگ کفپوش پارکت لمینت کمی تیره شود. این نوع از کفپوشها مناسب کسانی است که میخواهند کفپوشی با ظاهر و ویژگیهای پارکت داشته و در عین حال هزینه پایینتری داشته باشد اما این نوع کفپوشها امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده و مزایای بسیاری نیز دارد این نوع کفپوشها به دلیل برچسبی بودن به راحتی و در کمترین زمان ممکن نصب میشوند و در صورت جا به جایی امکان جدا ککردن و نصب در مکان دیگر را نیز دارند. نصب کفپوش لمینت بسیار سریع و آسان تر از نصب دیگر کفپوش ها از جمله پارکت چوبی است. در حالی که کفپوش های چوب سخت برای دوستداران چوب ایده آل است، چوب سخت مهندسی شده گزینه سبزتری است و لمینت ارزان تر است.

یشیل یکی از قدیمیترین انواع کفپوش ایرانی در کلاس 31 است.

پارکت های چوبی مهندسی شده با دوام هستند ،عدم جذب رطوبت، به افزایش میزان دوام آن کمک می کند. نکته جالب توجه اینجاست که نه تنها روغن پارکت با نفوذ به سطح لایه بیرونی آن موجب درخشان تر و روشن تر شدن آن می شود بلکه موجب افزایش دوام پارکت نیز می شود. این روغن ها در واقع نوعی از روغن های صنعتی هستند که جهت پولیش کفپوش پارکت استفاده می شوند. موضوع بعدی بحث انتقال سرما و گرما است که پارکت لمینت ها در انتقال انرژی گرمایی و سرمایی بسیار ضریب انتقال کمی دارند. پارکت لمینت در واقع ترکیبی از چند لایه است که همین موضوع باعث شده است مقاومت بیشتری نسبت به پارکت معمولی داشته باشد ، لمینت ها از یک لایه محافظ ، مغذی چوبی ،لایه پرینت شده ولایه عایق تشکیل شده اند . باید بدانید که دوام پارکت لمینت وابسته به ضخامت آن نیست و این کیفیت لایه میانی که به آن مغزی می گویند ضامن دوام پارکت لمینت است. پارکت لمینت یشیل یکی از قدیمیترین انواع کفپوش ایرانی در کلاس 31 است. جهت سفارش و خريد،لمينت پارکت آرتا با شرکت تماس بگيريد

About مهرداد قبیله

Check Also

ساختار پارکت از چیست؟

شرکت تولید کننده انواع پارکت های چوبی، لمنیت، تمام چوب و دیگر محصولات کف برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *